Résztvevők

Regisztrált intézmények:

Pozsonyi járás
Magyar Tannyelvű Alapiskola és Óvoda, Pozsonypüspöki

Szenci járás
Szenczi Molnár Albert Óvoda, Szenc
Szenczi Molnár Albert Alapiskola és a Kis Möggyes néptánceggyüttes, Szenc

Dunaszerdahelyi járás
MTNy Óvoda Csallóközkürt
Óvoda, Nagyabony
Magyar Tannyelvű Alapiskola, Felsőpatony
Magán Szakközépiskola, Nagymegyer
Szabó Gyula Alapiskola Dunaszerdahely
Illésházy istván Alapiskola, Illésháza
Művészeti Alapiskola, Alistál
Kiskakas Óvoda, Somorja

Galántai járás
Alapiskola és Óvoda, Alsószeli
Alapiskola, Feketenyék
Óvoda, Nagyfödémes
Mészáros Dávid Alapiskola, Nagymácséd
Magyar Tannyelvű Alapiskola, Vezekény
Alapiskola és Óvoda, Hidaskürt
Széchenyi István MTNy Alapiskola és Óvoda, Felsőszeli
Taksonyért PT, nem regisztrált szervezet, Taksony

Vágsellyei járás
Pongrácz Agoston Alapiskola, Negyed
Óvoda, Zsigárd
Alapiskola, Zsigárd
Alapiskola, Deáki

Komáromi járás
Marianum Egyházi Iskolaközpont, Komárom
Munka Utca Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Komárom
Ferences Barátok Utcai Óvoda, Komárom
Eötvös Utcai MTNY Óvoda – Bóbita, Óvoda, Komárom
Nagyboldogasszony Egyházi Iskolaközpont, Gúta
Palkovich Viktor Cserkészcsapat Gúta
II. Rákóczi Ferenc Alapiskola, Gúta
Corvin Mátyás Alapiskola, Gúta
Alapiskola, Naszvad
Magyar Tannyelvű Alapiskola, Perbete
Magyar Tanítási Nyelvű óvoda, Perbete
Napraforgó Néptáncegyüttes, Perbete
Katona Mihály Alapiskola, Kerekfüzes Táncműhely, Búcs
Magyar Tanítási Nyelvű Óvoda, Búcs
Kováts József Alapiskola, Bátorkeszi
Kossányi József Alapiskola és Óvoda, Komáromszentpéter
Alapiskola, Marcelháza
Alapiskola, Dunamocs
Óvoda, Megyercs
Móra Ferenc Alapiskola, Nemesócsa
Nagykeszi Községi Hivatal
Községi Hivatal, Gellér
Községi Hivatal, Lakszakállas
Szilasi Óvoda
Kóczán Mór Alapiskola és Óvoda, Csallóközaranyos
Eötvös Utcai Alapiskola, Komárom
Döme Károly Alapiskola és Óvoda, Izsa
Művészeti Alapiskola, Ógyalla
Feszty Árpád Alapiskola és Óvoda, Ógyalla
Magyar Tanítási Nyelvű Református Alapiskola, Martos
Tarczy Lajos Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Hetény
Napraforgó Református Óvoda, Perbete
Óvoda, Kis utca, Bátorkeszi
Jókai Mór Alapiskola, Komárom
Óvoda, Dunamocs
Magyar tanítási nyelvű óvoda, Gúta
Magyar Tanítási Nyelvű Óvoda, Kolozsnéma
Gáspár Sámuel Alapiskola és Óvoda, Csicsó
Alapiskola és Óvoda, Karva
Lőrincz Gyula Alapiskola és Óvoda, Keszegfalva

Érsekújvári járás
Czuczor Gergely Alapiskola, Érsekújvár
Pázmány Péter Gimnázium, Érsekújvár
Pásztortűz Néptánccsoport, Párkány
Endrődy János Alapiskola, Muzsla
Stampay János Alapiskola, Köbölkút
Magyar Tanítási Nyelvű Óvoda, Pozba
Magyar tanítási Nyelvű Alapiskola, Kürt
Szemerényi Károly Magyar Tanítási Alapiskola mellett működő Szivárvány Néptánccsoport, Tardoskedd
Községi Hivatal, Ipolykiskeszi
Óvoda, Szőgyén
Rikkancsok, Ipolyszalka
Alapiskola, Kisújfalu
Petőfi Sándor Alapiskola, Kéménd
Óvoda, Muzsla
Majthényi Adolf Alapiskola, Udvard
Iglice Néptáncegyüttes, Szőgyén
Magyar tanítási nyelvű óvoda és a Nyugdíjasok klubja, Kamocsa
Ady Endre Alaipiskola, Párkány
Óvoda, Szímő
Csongrády Lajos Alapiskola, Szőgyén
Mórinca Néptánccsoport, Nagykér

Nyitrai járás
Manócska Óvoda, Nagycétény
Alapiskola, Alsóbodok
Pimpimpápa Tánccsoport, Berencs
Alapiskola és Óvoda, Kolon

Lévai Járás
Juhász Gyula Alapiskola, Léva
Pongrácz Lajos Alapiskola, Ipolyság
Alapiskola, Zselíz
Palásthy Pál Egyházi Alapiskola, Palást
Alapiskola és Óvoda, Nagyölved
Egyházi Alapiskola és Óvoda, Kéty
Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Farnad
Nádaska, Farnad
Fegyverneki Ferenc Közös Igazgatású Katolikus Iskola, Ipolyság
Alapiskola, Ipolyvisk
Alapiskola és Óvoda, Ipolyszakállos

Nagykürtösi járás:
Ipolyi Arnold Alapiskola, Ipolybalog
Alapiskola és Óvoda (magyar tagozat), Csáb

Rimaszombati járás
Tompa Mihály Alapiskola, Rimaszombat
Református Óvoda, Rimaszombat
Alapiskola és Óvoda, Bátka
Alapiskola, Szútor
Alapiskola, Rimaszécs
Alapiskola, Kálosa
Alapiskola és Óvoda Almágy
Alapiskola, Gömörfüge
Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Baraca
Szombathy Viktor Alapiskola, Feled
Alapiskola, Nagybalog
Óvoda, Nagybalog
Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Hanva
Tompa Mihály Református gimnázium, Rimaszombat

Nagyrőcei járás
Gömörfalvai Alapiskola
Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Deresk
Magyar Tannyelvű Alapiskola, Sajógömör

Losonci járás:
Kármán József Alapiskola és Óvoda, Losonc
Alapiskola, Füleksávoly

Rozsnyói járás
Fábry Zoltán Alapiskola, Rozsnyó
Szádalmási Alapiskola és Óvoda
Alapiskola, Szilice
Borostyán Néptáncműhely, Rozsnyó

Kassai járás
Rákóczi Gyermek Néptáncegyüttes, Kassa
Csemadok Kassai Városi Választmánya

Kassa-vidék járás:
Boldog Salkaházi Sára Egyházi Iskolaközpont, Szepsi
Kis Ilosvai Gyermek Néptáncegyüttes, Nagyida
MTNY Alapiskola, Buzita

Nagymihályi járás
Dobó István Alapiskola, Nagyszelmenc
Magyar Tanítási Nyelvű Református Egyházi Alapiskola, Vaján
Óvoda, Kaposkelecsény
Tolsztoj lakótelepi óvoda, Nagykapos
Zsenge Komócsa Gyermek Néptáncegyüttes, Nagykapos

Tőketerebesi járás
Alapiskola és Óvoda, Boly
Zétényi CSEMADOK szervezet és a Bazsarózsa asszonykórus, Zétény
Óvoda, Rad
Arany Tisza Gyermektánccsoport, Nagytárkány
Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Kisgéres
Tisza tánccsoport. Nagytárkány
Pro Cultura Imregh, Imreg

Magyarország
Mezőszilasi Németh László Általános Iskola, Mezőszilas
Bárczay Anna Városi Óvodá, Téglás
Kósa György Zenei AMI, Balatonalmádi
Petőfi Sándor Általános Iskola és AMI, Pitvaros
Rákóczi Szövetség Helyi Szervezet, Pitvaros
Hagyományőrző Néptánccsoport, Csanádpalota
Páduai Szent Antal Iskola, Piliscsaba